

| Informasjon | |
|---|---|
| Plattform | Workstation |
| Arkitektur | Kepler 2.0 |
| Generasjon | GeForce 700 |
| Forrige generasjon | GeForce 600 |
| Neste generasjon | GeForce 900 |
| Grensesnitt | PCIe 2.0 x8 |
| Kjerne | |
|---|---|
| Navn | GK208B |
| Fabrikant | TSMC |
| Prosessnode | 28 nm |
| Transistorer | 1020 million |
| Brikkelstørrelse | 87.0 mm² |
| Tetthet | 11.7 /mm² |
| GPU-kjernekonfigurasjon | |
|---|---|
| Kjerner | 384 |
| TMU | 32 |
| ROP | 8 |
| Minne | |
|---|---|
| Teknologi | GDDR5 |
| Størrelse | 2 GB |
| Buss | 64 bit |
| Båndbredde | 40.1 GB/s |
| Hastighet | 5.0 Gbps |
| Klokkehastigheter | |
|---|---|
| Boost-klokke | 927 MHz |
| Minneklokke | 1252 MHz |
| Strøm | |
|---|---|
| Anbefalt strømforsyning | 300 w |
| Skjermutgang | |
|---|---|
| Oppløsning | 3840 x 2160 |
| Skjermkort▲ | Pris▲ | Boost-klokke▲ | Spor▲ | Lengde▲ | Høyde▲ | Bredde▲ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 170,- Multicom | 927 MHz | 1 | 148 mm | 105 mm | 18 mm |