
| Informasjon | |
|---|---|
| Plattform | Workstation |
| Arkitektur | Battlemage |
| Generasjon | Arc B |
| Forrige generasjon | Arc A |
| Grensesnitt | PCIe 5.0 x16 |
| Kjerne | |
|---|---|
| Navn | BMG-G31 |
| Fabrikant | TSMC |
| Prosessnode | 5 nm |
| GPU-kjernekonfigurasjon | |
|---|---|
| RT-kjerner | 32 |
| Minne | |
|---|---|
| Teknologi | GDDR6 |
| Størrelse | 32 GB |
| Buss | 256 bit |
| Båndbredde | 608.3 GB/s |
| Hastighet | 19.0 Gbps |
| Klokkehastigheter | |
|---|---|
| Grunnklokke | 2280 MHz |
| Boost-klokke | 2800 MHz |
| Minneklokke | 2376 MHz |
| Strøm | |
|---|---|
| 8-pin | 1 |
| TDP | 230 w |
| Anbefalt strømforsyning | 550 w |
| Skjermutgang | |
|---|---|
| DisplayPort | 4 2.1 |
| Dimensjoner | |
|---|---|
| Spor | 2 |
| Skjermkort▲ | Pris▲ | Boost-klokke▲ | Spor▲ | Lengde▲ | Høyde▲ | Bredde▲ |
|---|