
| Kjerne | |
|---|---|
| Navn | Navi 24 |
| Fabrikant | TSMC |
| Prosessnode | 6 nm |
| Transistorer | 5400 million |
| Brikkelstørrelse | 107.0 mm² |
| Tetthet | 50.5 /mm² |
| GPU-kjernekonfigurasjon | |
|---|---|
| Kjerner | 768 |
| TMU | 48 |
| ROP | 32 |
| RT-kjerner | 12 |
| Minne | |
|---|---|
| Teknologi | GDDR6 |
| Størrelse | 4 GB |
| Buss | 64 bit |
| Infinity Cache | 16 MB |
| Båndbredde | 128.0 GB/s |
| Hastighet | 16.0 Gbps |
| Klokkehastigheter | |
|---|---|
| Grunnklokke | 1923 MHz |
| Spillklokke | 2039 MHz |
| Boost-klokke | 2321 MHz |
| Minneklokke | 2000 MHz |
| Strøm | |
|---|---|
| TDP | 53 w |
| Anbefalt strømforsyning | 250 w |
| Skjermutgang | |
|---|---|
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Dimensjoner | |
|---|---|
| Spor | 1 |
| Skjermkort▲ | Pris▲ | Boost-klokke▲ | Spor▲ | Lengde▲ | Høyde▲ | Bredde▲ |
|---|