
| Kjerne | |
|---|---|
| Navn | Navi 31 |
| Fabrikant | TSMC |
| Prosessnode | 5 nm |
| Transistorer | 57700 million |
| Brikkelstørrelse | 529.0 mm² |
| Tetthet | 109.1 /mm² |
| GPU-kjernekonfigurasjon | |
|---|---|
| Kjerner | 6144 |
| Compute Units | 96 |
| TMU | 384 |
| ROP | 192 |
| RT-kjerner | 96 |
| Minne | |
|---|---|
| Teknologi | GDDR6 |
| Størrelse | 24 GB |
| Buss | 384 bit |
| Infinity Cache | 96 MB |
| Båndbredde | 960.0 GB/s |
| Hastighet | 20.0 Gbps |
| Klokkehastigheter | |
|---|---|
| Grunnklokke | 1855 MHz |
| Boost-klokke | 2499 MHz |
| Minneklokke | 2500 MHz |
| Strøm | |
|---|---|
| 8-pin | 2 |
| TDP | 355 w |
| Anbefalt strømforsyning | 750 w |
| Skjermutgang |
|---|
| Skjermkort▲ | Pris▲ | Boost-klokke▲ | Spor▲ | Lengde▲ | Høyde▲ | Bredde▲ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2680 MHz +7.2% | 3.6 | 320 mm | 135.8 mm | 71.6 mm | ||
| 2615 MHz +4.6% | 3.7 | 352.9 mm | 158.2 mm | 72.6 mm | ||
| 2525 MHz +1.0% | 3.1 | 320 mm | 118.5 mm | 62 mm | ||
| 2680 MHz +7.2% | 3.1 | 345 mm | 140 mm | 61 mm |