

| Informasjon | |
|---|---|
| Plattform | Workstation |
| Arkitektur | Battlemage |
| Generasjon | Arc B |
| Forrige generasjon | Arc A |
| Grensesnitt | PCIe 5.0 x8 |
| Kjerne | |
|---|---|
| Navn | BMG-G21 |
| Fabrikant | TSMC |
| Prosessnode | 5 nm |
| Transistorer | 19600 million |
| Brikkelstørrelse | 272.0 mm² |
| Tetthet | 72.1 /mm² |
| GPU-kjernekonfigurasjon | |
|---|---|
| Kjerner | 2048 |
| TMU | 128 |
| ROP | 16 |
| RT-kjerner | 16 |
| Minne | |
|---|---|
| Teknologi | GDDR6 |
| Størrelse | 16 GB |
| Buss | 128 bit |
| Båndbredde | 224.0 GB/s |
| Hastighet | 14.0 Gbps |
| Klokkehastigheter | |
|---|---|
| Grunnklokke | 1700 MHz |
| Boost-klokke | 2600 MHz |
| Minneklokke | 1750 MHz |
| Strøm | |
|---|---|
| TDP | 70 w |
| Anbefalt strømforsyning | 250 w |
| Skjermutgang | |
|---|---|
| Mini DisplayPort | 4 |
| Dimensjoner | |
|---|---|
| Spor | 2 |
| Lengde | 167 mm |
| Høyde | 69 mm |
| Bredde | 40 mm |
| Skjermkort▲ | Pris▲ | Boost-klokke▲ | Spor▲ | Lengde▲ | Høyde▲ | Bredde▲ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 865,- Multicom | 2600 MHz | 2 | 168 mm | 69 mm | 40 mm |