Priser, Spesifikasjoner og informasjon
Intel Arc Pro B50
33P6PEB0BB
| Informasjon |
|---|
| Plattform | Workstation |
| Arkitektur | Battlemage |
| Generasjon | Arc B |
| Forrige generasjon | Arc A |
| Grensesnitt | PCIe 5.0 x8 |
| Kjerne |
|---|
| Navn | BMG-G21 |
| Fabrikant | TSMC |
| Prosessnode | 5 nm |
| Transistorer | 19600 million |
| Brikkelstørrelse | 272.0 mm² |
| Tetthet | 72.1 /mm² |
| GPU-kjernekonfigurasjon |
|---|
| Kjerner | 2048 |
| TMU | 128 |
| ROP | 16 |
| RT-kjerner | 16 |
| Minne |
|---|
| Teknologi | GDDR6 |
| Størrelse | 16 GB |
| Buss | 128 bit |
| Båndbredde | 224.0 GB/s |
| Hastighet | 14.0 Gbps |
| Klokkehastigheter |
|---|
| Grunnklokke | 1700 MHz |
| Boost-klokke | 2600 MHz |
| Minneklokke | 1750 MHz |
| Strøm |
|---|
| TDP | 70 w |
| Anbefalt strømforsyning | 280 w 250 w |
| Skjermutgang |
|---|
| Mini DisplayPort | 4 |
| Dimensjoner |
|---|
| Spor | 2 |
| Lengde | 168 mm 167 mm |
| Høyde | 69 mm |
| Bredde | 40 mm |
| Weight | 330 g |
Array
(
[1749] => Array
(
[id] => 1749
[originID] => 42
[deviceID] => 634
[modelID] => 803
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 4865.00
[time] => 2026-03-26
)
[2872] => Array
(
[id] => 2872
[originID] => 42
[deviceID] => 634
[modelID] => 803
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 4865.00
[time] => 2026-03-27
)
[5048] => Array
(
[id] => 5048
[originID] => 42
[deviceID] => 634
[modelID] => 803
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 4865.00
[time] => 2026-03-28
)
[6229] => Array
(
[id] => 6229
[originID] => 42
[deviceID] => 634
[modelID] => 803
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 4865.00
[time] => 2026-03-29
)
[7318] => Array
(
[id] => 7318
[originID] => 42
[deviceID] => 634
[modelID] => 803
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 4865.00
[time] => 2026-03-30
)
[9442] => Array
(
[id] => 9442
[originID] => 42
[deviceID] => 634
[modelID] => 803
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 4865.00
[time] => 2026-03-31
)
[11577] => Array
(
[id] => 11577
[originID] => 42
[deviceID] => 634
[modelID] => 803
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 4865.00
[time] => 2026-04-01
)
[13704] => Array
(
[id] => 13704
[originID] => 42
[deviceID] => 634
[modelID] => 803
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 4865.00
[time] => 2026-04-02
)
[15831] => Array
(
[id] => 15831
[originID] => 42
[deviceID] => 634
[modelID] => 803
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 4865.00
[time] => 2026-04-03
)
[26346] => Array
(
[id] => 26346
[originID] => 42
[deviceID] => 634
[modelID] => 803
[partnerID] => 0
[text] => Multicom
[price] => 4865.00
[time] => 2026-04-04
)
[26347] => Array
(
[price] => 4865.00
[text] => Multicom
[time] => 2026-04-05
)
)