
| Kjerne | |
|---|---|
| Navn | Navi 21 |
| Fabrikant | TSMC |
| Prosessnode | 7 nm |
| Transistorer | 26800 million |
| Brikkelstørrelse | 520.0 mm² |
| Tetthet | 51.5 /mm² |
| GPU-kjernekonfigurasjon | |
|---|---|
| Kjerner | 5120 |
| TMU | 288 |
| ROP | 128 |
| RT-kjerner | 72 |
| Minne | |
|---|---|
| Teknologi | GDDR6 |
| Størrelse | 16 GB |
| Buss | 256 bit |
| Infinity Cache | 128 MB |
| Båndbredde | 512.0 GB/s |
| Hastighet | 16.0 Gbps |
| Klokkehastigheter | |
|---|---|
| Grunnklokke | 1825 MHz |
| Spillklokke | 2110 MHz 2015 MHz |
| Boost-klokke | 2360 MHz 2250 MHz |
| Minneklokke | 2000 MHz |
| Strøm | |
|---|---|
| 8-pin | 3 |
| TDP | 300 w |
| Anbefalt strømforsyning | 800 w 700 w |
| Skjermutgang | |
|---|---|
| DisplayPort | 2 1.4 |
| HDMI | 1 2.1 |
| USB Type-C | 1 |
| Dimensjoner | |
|---|---|
| Spor | 2.8 3 |
| Lengde | 330 mm |
| Høyde | 140 mm |
| Bredde | 56 mm |
| Weight | 1815 g |
| Skjermkort▲ | Pris▲ | Boost-klokke▲ | Spor▲ | Lengde▲ | Høyde▲ | Bredde▲ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2360 MHz +4.9% | 2.8 | 330 mm | 140 mm | 56 mm | ||
| 2310 MHz +2.7% | 2.8 | 324 mm | 142 mm | 55 mm |