
| Kjerne | |
|---|---|
| Navn | DG2-128 |
| Fabrikant | TSMC |
| Prosessnode | 6 nm |
| Transistorer | 7200 million |
| Brikkelstørrelse | 157.0 mm² |
| Tetthet | 45.9 /mm² |
| GPU-kjernekonfigurasjon | |
|---|---|
| Kjerner | 768 |
| TMU | 32 |
| ROP | 16 |
| Minne | |
|---|---|
| Teknologi | GDDR6 |
| Størrelse | 4 GB |
| Buss | 64 bit |
| Båndbredde | 124.0 GB/s |
| Hastighet | 15.5 Gbps |
| Klokkehastigheter | |
|---|---|
| Grunnklokke | 1750 MHz |
| Boost-klokke | 1750 MHz |
| Minneklokke | 1937 MHz |
| Strøm | |
|---|---|
| TDP | 30 w |
| Anbefalt strømforsyning | 200 w |
| Dimensjoner | |
|---|---|
| Spor | 1 |
| Skjermkort▲ | Pris▲ | Boost-klokke▲ | Spor▲ | Lengde▲ | Høyde▲ | Bredde▲ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 537,- Komplett.no | 1000 MHz -42.9% | 1 | 156 mm | 69 mm | 15 mm | |
| 1 490,- Komplett.no | 1000 MHz -42.9% | 1 | 145 mm | 107 mm | 18 mm |