Sparkle Intel Arc A310 ECO
Priser, Spesifikasjoner og informasjon
Sparkle Intel Arc A310 ECO
SA310C-4G
| Informasjon |
|---|
| Plattform | Consumer |
| Arkitektur | Alchemist |
| Generasjon | Arc A |
| Neste generasjon | Arc B |
| Grensesnitt | PCIe 4.0 x16 |
| Kjerne |
|---|
| Navn | DG2-128 |
| Fabrikant | TSMC |
| Prosessnode | 6 nm |
| Transistorer | 7200 million |
| Brikkelstørrelse | 157.0 mm² |
| Tetthet | 45.9 /mm² |
| GPU-kjernekonfigurasjon |
|---|
| Kjerner | 768 |
| TMU | 32 |
| ROP | 16 |
| Minne |
|---|
| Teknologi | GDDR6 |
| Størrelse | 4 GB |
| Buss | 64 bit |
| Båndbredde | 124.0 GB/s |
| Hastighet | 15.5 Gbps |
| Klokkehastigheter |
|---|
| Grunnklokke | 1750 MHz |
| Boost-klokke | 1000 MHz 1750 MHz |
| Minneklokke | 1937 MHz |
| Strøm |
|---|
| TDP | 50 w 30 w |
| Anbefalt strømforsyning | 350 w 200 w |
| Skjermutgang |
|---|
| HDMI | 1 2.0b |
| Mini DisplayPort | 2 |
| Dimensjoner |
|---|
| Spor | 1 |
| Lengde | 156 mm |
| Høyde | 69 mm |
| Bredde | 15 mm |
| Weight | 202 g |
Array
(
[1741] => Array
(
[id] => 1741
[originID] => 42
[deviceID] => 631
[modelID] => 808
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 1537.00
[time] => 2026-03-26
)
[2864] => Array
(
[id] => 2864
[originID] => 42
[deviceID] => 631
[modelID] => 808
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 1537.00
[time] => 2026-03-27
)
[5040] => Array
(
[id] => 5040
[originID] => 42
[deviceID] => 631
[modelID] => 808
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 1537.00
[time] => 2026-03-28
)
[6221] => Array
(
[id] => 6221
[originID] => 42
[deviceID] => 631
[modelID] => 808
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 1537.00
[time] => 2026-03-29
)
[7310] => Array
(
[id] => 7310
[originID] => 42
[deviceID] => 631
[modelID] => 808
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 1537.00
[time] => 2026-03-30
)
[9418] => Array
(
[id] => 9418
[originID] => 42
[deviceID] => 631
[modelID] => 808
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 1537.00
[time] => 2026-03-31
)
[11553] => Array
(
[id] => 11553
[originID] => 42
[deviceID] => 631
[modelID] => 808
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 1537.00
[time] => 2026-04-01
)
[13680] => Array
(
[id] => 13680
[originID] => 42
[deviceID] => 631
[modelID] => 808
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 1537.00
[time] => 2026-04-02
)
[15807] => Array
(
[id] => 15807
[originID] => 42
[deviceID] => 631
[modelID] => 808
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 1537.00
[time] => 2026-04-03
)
[26322] => Array
(
[id] => 26322
[originID] => 42
[deviceID] => 631
[modelID] => 808
[partnerID] => 0
[text] => Komplett.no
[price] => 1537.00
[time] => 2026-04-04
)
[26323] => Array
(
[price] => 1537.00
[text] => Komplett.no
[time] => 2026-04-05
)
)