
| Minne | |
|---|---|
| Teknologi | GDDR6 |
| Størrelse | 10 GB |
| Buss | 160 bit |
| Båndbredde | 506.7 GB/s |
| Hastighet | 25.3 Gbps |
| Klokkehastigheter | |
|---|---|
| Grunnklokke | 2500 MHz |
| Boost-klokke | 2600 MHz 2750 MHz |
| Minneklokke | 2375 MHz |
| Strøm | |
|---|---|
| 8-pin | 1 |
| TDP | 150 w |
| Skjermutgang | |
|---|---|
| DisplayPort | 3 2.1 |
| HDMI | 1 2.1a |
| Dimensjoner | |
|---|---|
| Spor | 2.1 |
| Lengde | 249 mm |
| Høyde | 132 mm |
| Bredde | 41 mm |
| Weight | 720 g |
| Skjermkort▲ | Pris▲ | Boost-klokke▲ | Spor▲ | Lengde▲ | Høyde▲ | Bredde▲ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2600 MHz -5.5% | 2.1 | 249 mm | 132 mm | 41 mm | ||
| 2660 MHz -3.3% | 2.2 | 242 mm | 105 mm | 44 mm |