Sparkle Intel Arc B580 TITAN Luna OC
Priser, Spesifikasjoner og informasjon
Sparkle Intel Arc B580 TITAN Luna OC
SB580TW-12GOC
| Informasjon |
|---|
| Plattform | Consumer |
| Arkitektur | Battlemage |
| Generasjon | Arc B |
| Forrige generasjon | Arc A |
| Grensesnitt | PCIe 4.0 x8 |
| Kjerne |
|---|
| Navn | BMG-G21 |
| Fabrikant | TSMC |
| Prosessnode | 5 nm |
| Transistorer | 19600 million |
| Brikkelstørrelse | 272.0 mm² |
| Tetthet | 72.1 /mm² |
| GPU-kjernekonfigurasjon |
|---|
| Kjerner | 2560 |
| TMU | 160 |
| ROP | 80 |
| Tensor-kjerner | 160 |
| RT-kjerner | 20 |
| Minne |
|---|
| Teknologi | GDDR6 |
| Størrelse | 12 GB |
| Buss | 192 bit |
| Båndbredde | 456.0 GB/s |
| Hastighet | 19.0 Gbps |
| Klokkehastigheter |
|---|
| Grunnklokke | 2670 MHz |
| Boost-klokke | 2740 MHz 2670 MHz |
| Minneklokke | 2375 MHz |
| Strøm |
|---|
| 8-pin | 1 |
| TDP | 190 w |
| Anbefalt strømforsyning | 600 w |
| Skjermutgang |
|---|
| DisplayPort | 3 2.1 |
| HDMI | 1 2.1a |
| HDCP | 2.3 |
| Oppløsning | 7680 x 4320 |
| Dimensjoner |
|---|
| Spor | 2.2 2 |
| Lengde | 315 mm 272 mm |
| Høyde | 117 mm 115 mm |
| Bredde | 44 mm 40 mm |
| Weight | 954 g 779 g |
Array
(
[693] => Array
(
[id] => 693
[originID] => 42
[deviceID] => 434
[modelID] => 650
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 3990.00
[time] => 2026-03-26
)
[1824] => Array
(
[id] => 1824
[originID] => 42
[deviceID] => 434
[modelID] => 650
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 3990.00
[time] => 2026-03-27
)
[4046] => Array
(
[id] => 4046
[originID] => 42
[deviceID] => 434
[modelID] => 650
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 3990.00
[time] => 2026-03-28
)
[5153] => Array
(
[id] => 5153
[originID] => 42
[deviceID] => 434
[modelID] => 650
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 3990.00
[time] => 2026-03-29
)
[6304] => Array
(
[id] => 6304
[originID] => 42
[deviceID] => 434
[modelID] => 650
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 3990.00
[time] => 2026-03-30
)
[7433] => Array
(
[id] => 7433
[originID] => 42
[deviceID] => 434
[modelID] => 650
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 3990.00
[time] => 2026-03-31
)
[9566] => Array
(
[id] => 9566
[originID] => 42
[deviceID] => 434
[modelID] => 650
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 3990.00
[time] => 2026-04-01
)
[11701] => Array
(
[id] => 11701
[originID] => 42
[deviceID] => 434
[modelID] => 650
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 3990.00
[time] => 2026-04-02
)
[13828] => Array
(
[id] => 13828
[originID] => 42
[deviceID] => 434
[modelID] => 650
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 3990.00
[time] => 2026-04-03
)
[24367] => Array
(
[id] => 24367
[originID] => 42
[deviceID] => 434
[modelID] => 650
[partnerID] => 0
[text] => Komplett.no
[price] => 3990.00
[time] => 2026-04-04
)
[24368] => Array
(
[price] => 3990.00
[text] => Komplett.no
[time] => 2026-04-05
)
)