Priser, Spesifikasjoner og informasjon
PNY RTX 2000 Ada
VCNRTX2000ADA-PB
| Kjerne |
|---|
| Navn | AD107 |
| Fabrikant | TSMC |
| Prosessnode | 5 nm |
| Transistorer | 18900 million |
| Brikkelstørrelse | 159.0 mm² |
| Tetthet | 118.9 /mm² |
| GPU-kjernekonfigurasjon |
|---|
| Kjerner | 2816 |
| TMU | 88 |
| ROP | 48 |
| SM-er | 22 |
| Tensor-kjerner | 88 |
| RT-kjerner | 22 |
| Minne |
|---|
| Teknologi | GDDR6 |
| Størrelse | 16 GB |
| Buss | 128 bit |
| Båndbredde | 256.0 GB/s |
| Hastighet | 16.0 Gbps |
| Klokkehastigheter |
|---|
| Grunnklokke | 1620 MHz |
| Boost-klokke | 2130 MHz |
| Minneklokke | 2000 MHz |
| Strøm |
|---|
| TDP | 70 w |
| Anbefalt strømforsyning | 500 w |
| Skjermutgang |
|---|
| Mini DisplayPort | 4 |
| Dimensjoner |
|---|
| Spor | 2 |
| Lengde | 168 mm |
| Høyde | 69 mm |
| Bredde | 40 mm |
Array
(
[1687] => Array
(
[id] => 1687
[originID] => 42
[deviceID] => 627
[modelID] => 643
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 9489.00
[time] => 2026-03-26
)
[2812] => Array
(
[id] => 2812
[originID] => 42
[deviceID] => 627
[modelID] => 643
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 9489.00
[time] => 2026-03-27
)
[4984] => Array
(
[id] => 4984
[originID] => 42
[deviceID] => 627
[modelID] => 643
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 9489.00
[time] => 2026-03-28
)
[6154] => Array
(
[id] => 6154
[originID] => 42
[deviceID] => 627
[modelID] => 643
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 9489.00
[time] => 2026-03-29
)
[7258] => Array
(
[id] => 7258
[originID] => 42
[deviceID] => 627
[modelID] => 643
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 9489.00
[time] => 2026-03-30
)
[9313] => Array
(
[id] => 9313
[originID] => 42
[deviceID] => 627
[modelID] => 643
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 9489.00
[time] => 2026-03-31
)
[11440] => Array
(
[id] => 11440
[originID] => 42
[deviceID] => 627
[modelID] => 643
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 9489.00
[time] => 2026-04-01
)
[13575] => Array
(
[id] => 13575
[originID] => 42
[deviceID] => 627
[modelID] => 643
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 9489.00
[time] => 2026-04-02
)
[15702] => Array
(
[id] => 15702
[originID] => 42
[deviceID] => 627
[modelID] => 643
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 9489.00
[time] => 2026-04-03
)
[26217] => Array
(
[id] => 26217
[originID] => 42
[deviceID] => 627
[modelID] => 643
[partnerID] => 0
[text] => Komplett.no
[price] => 9489.00
[time] => 2026-04-04
)
[26218] => Array
(
[price] => 9489.00
[text] => Komplett.no
[time] => 2026-04-05
)
)