Asus Dual GeForce RTX 3050 OC Edition
Priser, Spesifikasjoner og informasjon
Asus Dual GeForce RTX 3050 OC Edition
DUAL-RTX3050-O6G
| Kjerne |
|---|
| Navn | GA107 |
| Fabrikant | Samsung |
| Prosessnode | 8 nm |
| Transistorer | 8700 million |
| Brikkelstørrelse | 200.0 mm² |
| Tetthet | 43.5 /mm² |
| GPU-kjernekonfigurasjon |
|---|
| Kjerner | 2304 |
| TMU | 74 |
| ROP | 32 |
| Minne |
|---|
| Teknologi | GDDR6 |
| Størrelse | 6 GB |
| Buss | 96 bit |
| Båndbredde | 168.0 GB/s |
| Hastighet | 14.0 Gbps |
| Klokkehastigheter |
|---|
| Grunnklokke | 1042 MHz |
| Boost-klokke | 1537 MHz 1470 MHz |
| Minneklokke | 1750 MHz |
| Strøm |
|---|
| TDP | 70 w |
| Anbefalt strømforsyning | 450 w 300 w |
| Skjermutgang |
|---|
| DisplayPort | 1 1.4a |
| HDMI | 1 2.1 |
| HDCP | 2.3 |
| DVI | 1 |
| Dimensjoner |
|---|
| Spor | 1.9 |
| Lengde | 201 mm |
| Høyde | 120 mm |
| Bredde | 37 mm |
Array
(
[1728] => Array
(
[id] => 1728
[originID] => 42
[deviceID] => 630
[modelID] => 754
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 1990.00
[time] => 2026-03-26
)
[2851] => Array
(
[id] => 2851
[originID] => 42
[deviceID] => 630
[modelID] => 754
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 1990.00
[time] => 2026-03-27
)
[5027] => Array
(
[id] => 5027
[originID] => 42
[deviceID] => 630
[modelID] => 754
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 1990.00
[time] => 2026-03-28
)
[6199] => Array
(
[id] => 6199
[originID] => 42
[deviceID] => 630
[modelID] => 754
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 1990.00
[time] => 2026-03-29
)
[7297] => Array
(
[id] => 7297
[originID] => 42
[deviceID] => 630
[modelID] => 754
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 1990.00
[time] => 2026-03-30
)
[9386] => Array
(
[id] => 9386
[originID] => 42
[deviceID] => 630
[modelID] => 754
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 1990.00
[time] => 2026-03-31
)
[11521] => Array
(
[id] => 11521
[originID] => 42
[deviceID] => 630
[modelID] => 754
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 1899.00
[time] => 2026-04-01
)
[13648] => Array
(
[id] => 13648
[originID] => 42
[deviceID] => 630
[modelID] => 754
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 1899.00
[time] => 2026-04-02
)
[15775] => Array
(
[id] => 15775
[originID] => 42
[deviceID] => 630
[modelID] => 754
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 1899.00
[time] => 2026-04-03
)
[26290] => Array
(
[id] => 26290
[originID] => 42
[deviceID] => 630
[modelID] => 754
[partnerID] => 0
[text] => NetOnNet.no
[price] => 1899.00
[time] => 2026-04-04
)
[26291] => Array
(
[price] => 1899.00
[text] => NetOnNet.no
[time] => 2026-04-05
)
)