Inno3D GeForce RTX 3050 TWIN X2
Priser, Spesifikasjoner og informasjon
Inno3D GeForce RTX 3050 TWIN X2
N30502-08D6-1711VA41
| Kjerne |
|---|
| Navn | GA106 |
| Fabrikant | Samsung |
| Prosessnode | 8 nm |
| Transistorer | 12000 million |
| Brikkelstørrelse | 276.0 mm² |
| Tetthet | 43.5 /mm² |
| GPU-kjernekonfigurasjon |
|---|
| Kjerner | 2560 |
| TMU | 80 |
| ROP | 32 |
| SM-er | 20 |
| Tensor-kjerner | 80 |
| RT-kjerner | 20 |
| Minne |
|---|
| Teknologi | GDDR6 |
| Størrelse | 8 GB |
| Buss | 128 bit |
| Båndbredde | 224.0 GB/s |
| Hastighet | 14.0 Gbps |
| Klokkehastigheter |
|---|
| Grunnklokke | 1545 MHz |
| Boost-klokke | 1777 MHz 1785 MHz |
| Minneklokke | 1750 MHz |
| Strøm |
|---|
| 6-pin | 1 |
| TDP | 130 w |
| Anbefalt strømforsyning | 450 w 550 w |
| Skjermutgang |
|---|
| DisplayPort | 1 1.4a |
| HDMI | 1 2.1 |
| HDCP | 2.3 |
| DVI | 1 |
| Oppløsning | 7680x4320 |
| Skjermer | 4 |
| Dimensjoner |
|---|
| Spor | 2 |
| Lengde | 222 mm |
| Høyde | 120 mm |
| Bredde | 40 mm |
Array
(
[637] => Array
(
[id] => 637
[originID] => 42
[deviceID] => 394
[modelID] => 794
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 3290.00
[time] => 2026-03-26
)
[1769] => Array
(
[id] => 1769
[originID] => 42
[deviceID] => 394
[modelID] => 794
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 3290.00
[time] => 2026-03-27
)
[3983] => Array
(
[id] => 3983
[originID] => 42
[deviceID] => 394
[modelID] => 794
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 3290.00
[time] => 2026-03-28
)
[5079] => Array
(
[id] => 5079
[originID] => 42
[deviceID] => 394
[modelID] => 794
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 3290.00
[time] => 2026-03-29
)
[6249] => Array
(
[id] => 6249
[originID] => 42
[deviceID] => 394
[modelID] => 794
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 3290.00
[time] => 2026-03-30
)
[7338] => Array
(
[id] => 7338
[originID] => 42
[deviceID] => 394
[modelID] => 794
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 3290.00
[time] => 2026-03-31
)
[9471] => Array
(
[id] => 9471
[originID] => 42
[deviceID] => 394
[modelID] => 794
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 3290.00
[time] => 2026-04-01
)
[11606] => Array
(
[id] => 11606
[originID] => 42
[deviceID] => 394
[modelID] => 794
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 3290.00
[time] => 2026-04-02
)
[13733] => Array
(
[id] => 13733
[originID] => 42
[deviceID] => 394
[modelID] => 794
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 3290.00
[time] => 2026-04-03
)
[24272] => Array
(
[id] => 24272
[originID] => 42
[deviceID] => 394
[modelID] => 794
[partnerID] => 0
[text] => Multicom
[price] => 3290.00
[time] => 2026-04-04
)
[24273] => Array
(
[price] => 3290.00
[text] => Multicom
[time] => 2026-04-05
)
)