PNY RTX 4000 Ada Generation
Priser, Spesifikasjoner og informasjon
PNY RTX 4000 Ada Generation
VCNRTX4000ADA-PB
| Kjerne |
|---|
| Navn | AD104 |
| Fabrikant | TSMC |
| Prosessnode | 5 nm |
| Transistorer | 35800 million |
| Brikkelstørrelse | 294.0 mm² |
| Tetthet | 121.8 /mm² |
| GPU-kjernekonfigurasjon |
|---|
| Kjerner | 6144 |
| TMU | 192 |
| ROP | 64 |
| SM-er | 48 |
| Tensor-kjerner | 192 |
| RT-kjerner | 48 |
| Minne |
|---|
| Teknologi | GDDR6 |
| Størrelse | 20 GB |
| Buss | 160 bit |
| Båndbredde | 360.0 GB/s |
| Hastighet | 18.0 Gbps |
| Klokkehastigheter |
|---|
| Grunnklokke | 1500 MHz |
| Boost-klokke | 2175 MHz |
| Minneklokke | 2250 MHz |
| Strøm |
|---|
| 8-pin | 1 |
| 16-pin | 1 |
| TDP | 130 w |
| Anbefalt strømforsyning | 300 w |
| Skjermutgang |
|---|
| DisplayPort | 4 1.4a |
| Dimensjoner |
|---|
| Spor | 1 |
| Lengde | 242 mm |
| Høyde | 112 mm |
| Bredde | 20 mm |
| Weight | 528 g |
Array
(
[1483] => Array
(
[id] => 1483
[originID] => 42
[deviceID] => 460
[modelID] => 767
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 16970.00
[time] => 2026-03-26
)
[2610] => Array
(
[id] => 2610
[originID] => 42
[deviceID] => 460
[modelID] => 767
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 16970.00
[time] => 2026-03-27
)
[4789] => Array
(
[id] => 4789
[originID] => 42
[deviceID] => 460
[modelID] => 767
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 16970.00
[time] => 2026-03-28
)
[5951] => Array
(
[id] => 5951
[originID] => 42
[deviceID] => 460
[modelID] => 767
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 16970.00
[time] => 2026-03-29
)
[7069] => Array
(
[id] => 7069
[originID] => 42
[deviceID] => 460
[modelID] => 767
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 16970.00
[time] => 2026-03-30
)
[8917] => Array
(
[id] => 8917
[originID] => 42
[deviceID] => 460
[modelID] => 767
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 16970.00
[time] => 2026-03-31
)
[11042] => Array
(
[id] => 11042
[originID] => 42
[deviceID] => 460
[modelID] => 767
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 16970.00
[time] => 2026-04-01
)
[13183] => Array
(
[id] => 13183
[originID] => 42
[deviceID] => 460
[modelID] => 767
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 16970.00
[time] => 2026-04-02
)
[15308] => Array
(
[id] => 15308
[originID] => 42
[deviceID] => 460
[modelID] => 767
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 16970.00
[time] => 2026-04-03
)
[25842] => Array
(
[id] => 25842
[originID] => 42
[deviceID] => 460
[modelID] => 767
[partnerID] => 0
[text] => Komplett.no
[price] => 16970.00
[time] => 2026-04-04
)
[25843] => Array
(
[price] => 16970.00
[text] => Komplett.no
[time] => 2026-04-05
)
)