PNY RTX 4500 Ada Generation
Priser, Spesifikasjoner og informasjon
PNY RTX 4500 Ada Generation
VCNRTX4500ADA-PB
| Kjerne |
|---|
| Navn | AD104 |
| Fabrikant | TSMC |
| Prosessnode | 5 nm |
| Transistorer | 35800 million |
| Brikkelstørrelse | 294.0 mm² |
| Tetthet | 121.8 /mm² |
| GPU-kjernekonfigurasjon |
|---|
| Kjerner | 7680 |
| Tensor-kjerner | 240 |
| RT-kjerner | 60 |
| Minne |
|---|
| Teknologi | GDDR6 |
| Buss | 192 bit |
| Båndbredde | 432.0 GB/s |
| Hastighet | 18.0 Gbps |
| Klokkehastigheter |
|---|
| Grunnklokke | 2070 MHz |
| Boost-klokke | 2580 MHz |
| Minneklokke | 2250 MHz |
| Strøm |
|---|
| 16-pin | 1 |
| TDP | 210 w |
| Anbefalt strømforsyning | 550 w |
| Skjermutgang |
|---|
| DisplayPort | 4 1.4a |
| Dimensjoner |
|---|
| Spor | 2 |
| Lengde | 267 mm |
| Høyde | 112 mm |
| Bredde | 40 mm |
| Weight | 1080 g |
Array
(
[1480] => Array
(
[id] => 1480
[originID] => 42
[deviceID] => 459
[modelID] => 768
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 30849.00
[time] => 2026-03-26
)
[2607] => Array
(
[id] => 2607
[originID] => 42
[deviceID] => 459
[modelID] => 768
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 30849.00
[time] => 2026-03-27
)
[4786] => Array
(
[id] => 4786
[originID] => 42
[deviceID] => 459
[modelID] => 768
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 30849.00
[time] => 2026-03-28
)
[5948] => Array
(
[id] => 5948
[originID] => 42
[deviceID] => 459
[modelID] => 768
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 30849.00
[time] => 2026-03-29
)
[7066] => Array
(
[id] => 7066
[originID] => 42
[deviceID] => 459
[modelID] => 768
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 30849.00
[time] => 2026-03-30
)
[8908] => Array
(
[id] => 8908
[originID] => 42
[deviceID] => 459
[modelID] => 768
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 30849.00
[time] => 2026-03-31
)
[11033] => Array
(
[id] => 11033
[originID] => 42
[deviceID] => 459
[modelID] => 768
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 30849.00
[time] => 2026-04-01
)
[13174] => Array
(
[id] => 13174
[originID] => 42
[deviceID] => 459
[modelID] => 768
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 30849.00
[time] => 2026-04-02
)
[15299] => Array
(
[id] => 15299
[originID] => 42
[deviceID] => 459
[modelID] => 768
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 30849.00
[time] => 2026-04-03
)
[25833] => Array
(
[id] => 25833
[originID] => 42
[deviceID] => 459
[modelID] => 768
[partnerID] => 0
[text] => Komplett.no
[price] => 30849.00
[time] => 2026-04-04
)
[25834] => Array
(
[price] => 30849.00
[text] => Komplett.no
[time] => 2026-04-05
)
)