PNY RTX 5000 Ada Generation
Priser, Spesifikasjoner og informasjon
PNY RTX 5000 Ada Generation
VCNRTX5000ADA-PB
| Kjerne |
|---|
| Navn | AD102 |
| Fabrikant | TSMC |
| Prosessnode | 5 nm |
| Transistorer | 76300 million |
| Brikkelstørrelse | 609.0 mm² |
| Tetthet | 125.3 /mm² |
| GPU-kjernekonfigurasjon |
|---|
| Kjerner | 12800 |
| Minne |
|---|
| Teknologi | GDDR6 |
| Størrelse | 32 GB |
| Buss | 256 bit |
| Båndbredde | 576.0 GB/s |
| Hastighet | 18.0 Gbps |
| Klokkehastigheter |
|---|
| Grunnklokke | 1155 MHz |
| Boost-klokke | 2550 MHz |
| Minneklokke | 2250 MHz |
| Strøm |
|---|
| 16-pin | 1 |
| TDP | 250 w |
| Anbefalt strømforsyning | 600 w |
| Skjermutgang |
|---|
| DisplayPort | 4 1.4a |
| Dimensjoner |
|---|
| Spor | 2 |
| Lengde | 267 mm |
| Høyde | 112 mm |
| Bredde | 40 mm |
| Weight | 1080 g |
Array
(
[1477] => Array
(
[id] => 1477
[originID] => 42
[deviceID] => 458
[modelID] => 769
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 52900.00
[time] => 2026-03-26
)
[2604] => Array
(
[id] => 2604
[originID] => 42
[deviceID] => 458
[modelID] => 769
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 52900.00
[time] => 2026-03-27
)
[4783] => Array
(
[id] => 4783
[originID] => 42
[deviceID] => 458
[modelID] => 769
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 52900.00
[time] => 2026-03-28
)
[5945] => Array
(
[id] => 5945
[originID] => 42
[deviceID] => 458
[modelID] => 769
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 52900.00
[time] => 2026-03-29
)
[7063] => Array
(
[id] => 7063
[originID] => 42
[deviceID] => 458
[modelID] => 769
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 52900.00
[time] => 2026-03-30
)
[8899] => Array
(
[id] => 8899
[originID] => 42
[deviceID] => 458
[modelID] => 769
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 52900.00
[time] => 2026-03-31
)
[11024] => Array
(
[id] => 11024
[originID] => 42
[deviceID] => 458
[modelID] => 769
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 52900.00
[time] => 2026-04-01
)
[13165] => Array
(
[id] => 13165
[originID] => 42
[deviceID] => 458
[modelID] => 769
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 52900.00
[time] => 2026-04-02
)
[15290] => Array
(
[id] => 15290
[originID] => 42
[deviceID] => 458
[modelID] => 769
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 52900.00
[time] => 2026-04-03
)
[25824] => Array
(
[id] => 25824
[originID] => 42
[deviceID] => 458
[modelID] => 769
[partnerID] => 0
[text] => Komplett.no
[price] => 52900.00
[time] => 2026-04-04
)
[25825] => Array
(
[price] => 52900.00
[text] => Komplett.no
[time] => 2026-04-05
)
)