PNY RTX 6000 Ada Generation
Priser, Spesifikasjoner og informasjon
PNY RTX 6000 Ada Generation
VCNRTX6000ADA-PB
| Kjerne |
|---|
| Navn | AD102 |
| Fabrikant | TSMC |
| Prosessnode | 5 nm |
| Transistorer | 76300 million |
| Brikkelstørrelse | 609.0 mm² |
| Tetthet | 125.3 /mm² |
| GPU-kjernekonfigurasjon |
|---|
| Kjerner | 18176 |
| TMU | 568 |
| ROP | 192 |
| RT-kjerner | 142 |
| Minne |
|---|
| Teknologi | GDDR6 |
| Størrelse | 48 GB |
| Buss | 384 bit |
| Båndbredde | 960.0 GB/s |
| Hastighet | 20.0 Gbps |
| Klokkehastigheter |
|---|
| Grunnklokke | 915 MHz |
| Boost-klokke | 2505 MHz |
| Minneklokke | 2500 MHz |
| Strøm |
|---|
| 16-pin | 1 |
| TDP | 300 w |
| Anbefalt strømforsyning | 700 w |
| Skjermutgang |
|---|
| DisplayPort | 4 1.4a |
| Dimensjoner |
|---|
| Spor | 2 |
| Lengde | 267 mm |
| Høyde | 112 mm |
| Bredde | 40 mm |
| Weight | 1180 g |
Array
(
[1474] => Array
(
[id] => 1474
[originID] => 42
[deviceID] => 457
[modelID] => 336
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 98251.00
[time] => 2026-03-26
)
[2600] => Array
(
[id] => 2600
[originID] => 42
[deviceID] => 457
[modelID] => 336
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 96586.00
[time] => 2026-03-27
)
[4779] => Array
(
[id] => 4779
[originID] => 42
[deviceID] => 457
[modelID] => 336
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 96585.00
[time] => 2026-03-28
)
[5941] => Array
(
[id] => 5941
[originID] => 42
[deviceID] => 457
[modelID] => 336
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 96585.00
[time] => 2026-03-29
)
[7059] => Array
(
[id] => 7059
[originID] => 42
[deviceID] => 457
[modelID] => 336
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 96585.00
[time] => 2026-03-30
)
[8889] => Array
(
[id] => 8889
[originID] => 42
[deviceID] => 457
[modelID] => 336
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 96586.00
[time] => 2026-03-31
)
[11014] => Array
(
[id] => 11014
[originID] => 42
[deviceID] => 457
[modelID] => 336
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 96586.00
[time] => 2026-04-01
)
[13155] => Array
(
[id] => 13155
[originID] => 42
[deviceID] => 457
[modelID] => 336
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 96586.00
[time] => 2026-04-02
)
[15280] => Array
(
[id] => 15280
[originID] => 42
[deviceID] => 457
[modelID] => 336
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 96586.00
[time] => 2026-04-03
)
[25814] => Array
(
[id] => 25814
[originID] => 42
[deviceID] => 457
[modelID] => 336
[partnerID] => 0
[text] => Komplett.no
[price] => 96586.00
[time] => 2026-04-04
)
[25815] => Array
(
[price] => 96586.00
[text] => Komplett.no
[time] => 2026-04-05
)
)