PNY RTX PRO 4000 Blackwell
Priser, Spesifikasjoner og informasjon
PNY RTX PRO 4000 Blackwell
VCNRTXPRO4000-PB
| Kjerne |
|---|
| Navn | GB203 |
| Fabrikant | TSMC |
| Prosessnode | 5 nm |
| Transistorer | 45600 million |
| Brikkelstørrelse | 378.0 mm² |
| Tetthet | 120.6 /mm² |
| GPU-kjernekonfigurasjon |
|---|
| Kjerner | 8960 |
| TMU | 280 |
| ROP | 96 |
| Tensor-kjerner | 280 |
| RT-kjerner | 70 |
| Minne |
|---|
| Teknologi | GDDR7 |
| Størrelse | 24 GB |
| Buss | 192 bit |
| Båndbredde | 672.0 GB/s |
| Hastighet | 28.0 Gbps |
| Klokkehastigheter |
|---|
| Grunnklokke | 1590 MHz |
| Boost-klokke | 2620 MHz |
| Minneklokke | 1750 MHz |
| Strøm |
|---|
| 16-pin | 1 |
| TDP | 140 w |
| Anbefalt strømforsyning | 300 w |
| Skjermutgang |
|---|
| DisplayPort | 4 2.1b |
| Dimensjoner |
|---|
| Spor | 1 |
| Lengde | 242 mm |
| Høyde | 112 mm |
| Bredde | 20 mm |
Array
(
[1468] => Array
(
[id] => 1468
[originID] => 42
[deviceID] => 454
[modelID] => 772
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 24841.00
[time] => 2026-03-26
)
[2594] => Array
(
[id] => 2594
[originID] => 42
[deviceID] => 454
[modelID] => 772
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 24841.00
[time] => 2026-03-27
)
[4773] => Array
(
[id] => 4773
[originID] => 42
[deviceID] => 454
[modelID] => 772
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 24841.00
[time] => 2026-03-28
)
[5935] => Array
(
[id] => 5935
[originID] => 42
[deviceID] => 454
[modelID] => 772
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 24841.00
[time] => 2026-03-29
)
[7053] => Array
(
[id] => 7053
[originID] => 42
[deviceID] => 454
[modelID] => 772
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 24841.00
[time] => 2026-03-30
)
[8871] => Array
(
[id] => 8871
[originID] => 42
[deviceID] => 454
[modelID] => 772
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 24841.00
[time] => 2026-03-31
)
[10996] => Array
(
[id] => 10996
[originID] => 42
[deviceID] => 454
[modelID] => 772
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 24841.00
[time] => 2026-04-01
)
[13137] => Array
(
[id] => 13137
[originID] => 42
[deviceID] => 454
[modelID] => 772
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 24841.00
[time] => 2026-04-02
)
[15262] => Array
(
[id] => 15262
[originID] => 42
[deviceID] => 454
[modelID] => 772
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 24841.00
[time] => 2026-04-03
)
[25796] => Array
(
[id] => 25796
[originID] => 42
[deviceID] => 454
[modelID] => 772
[partnerID] => 0
[text] => Komplett.no
[price] => 24841.00
[time] => 2026-04-04
)
[25797] => Array
(
[price] => 24841.00
[text] => Komplett.no
[time] => 2026-04-05
)
)