Priser, Spesifikasjoner og informasjon
Zotac GeForce GT 1030
ZT-P10300A-10L
| Kjerne |
|---|
| Navn | GP108 |
| Fabrikant | Samsung |
| Prosessnode | 14 nm |
| Transistorer | 1800 million |
| Brikkelstørrelse | 74.0 mm² |
| Tetthet | 24.3 /mm² |
| GPU-kjernekonfigurasjon |
|---|
| Kjerner | 384 |
| TMU | 24 |
| ROP | 16 |
| Minne |
|---|
| Teknologi | 1 GDDR5 |
| Størrelse | 2 GB |
| Buss | 64 bit |
| Båndbredde | 48.1 GB/s |
| Hastighet | 6.0 Gbps |
| Klokkehastigheter |
|---|
| Grunnklokke | 1227 MHz 1228 MHz |
| Boost-klokke | 1468 MHz |
| Minneklokke | 1500 MHz 1502 MHz |
| Strøm |
|---|
| TDP | 30 w |
| Anbefalt strømforsyning | 300 w 200 w |
| Skjermutgang |
|---|
| HDMI | 1 2.0b |
| HDCP | 2.2 |
| DVI | 1 |
| Dimensjoner |
|---|
| Spor | 1 |
| Lengde | 172.5 mm |
| Høyde | 111.2 mm |
| Bredde | 16 mm |
Array
(
[1611] => Array
(
[id] => 1611
[originID] => 42
[deviceID] => 601
[modelID] => 799
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 1357.00
[time] => 2026-03-26
)
[2737] => Array
(
[id] => 2737
[originID] => 42
[deviceID] => 601
[modelID] => 799
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 1357.00
[time] => 2026-03-27
)
[4912] => Array
(
[id] => 4912
[originID] => 42
[deviceID] => 601
[modelID] => 799
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 1357.00
[time] => 2026-03-28
)
[6078] => Array
(
[id] => 6078
[originID] => 42
[deviceID] => 601
[modelID] => 799
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 1347.00
[time] => 2026-03-29
)
[7192] => Array
(
[id] => 7192
[originID] => 42
[deviceID] => 601
[modelID] => 799
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 1347.00
[time] => 2026-03-30
)
[9159] => Array
(
[id] => 9159
[originID] => 42
[deviceID] => 601
[modelID] => 799
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 1337.00
[time] => 2026-03-31
)
[11286] => Array
(
[id] => 11286
[originID] => 42
[deviceID] => 601
[modelID] => 799
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 1337.00
[time] => 2026-04-01
)
[13424] => Array
(
[id] => 13424
[originID] => 42
[deviceID] => 601
[modelID] => 799
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 1327.00
[time] => 2026-04-02
)
[15549] => Array
(
[id] => 15549
[originID] => 42
[deviceID] => 601
[modelID] => 799
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 1327.00
[time] => 2026-04-03
)
[26064] => Array
(
[id] => 26064
[originID] => 42
[deviceID] => 601
[modelID] => 799
[partnerID] => 0
[text] => Multicom
[price] => 1317.00
[time] => 2026-04-04
)
[26065] => Array
(
[price] => 1317.00
[text] => Multicom
[time] => 2026-04-05
)
)