MSI GeForce GT 1030 4GHD4 LP OC
Priser, Spesifikasjoner og informasjon
MSI GeForce GT 1030 4GHD4 LP OC
| Kjerne |
|---|
| Navn | GP108 |
| Fabrikant | Samsung |
| Prosessnode | 14 nm |
| Transistorer | 1800 million |
| Brikkelstørrelse | 74.0 mm² |
| Tetthet | 24.3 /mm² |
| GPU-kjernekonfigurasjon |
|---|
| Kjerner | 384 |
| TMU | 24 |
| ROP | 16 |
| Minne |
|---|
| Teknologi | 10 GDDR5 |
| Størrelse | 4 GB 2 GB |
| Buss | 64 bit |
| Båndbredde | 48.1 GB/s |
| Hastighet | 6.0 Gbps |
| Klokkehastigheter |
|---|
| Grunnklokke | 1228 MHz |
| Boost-klokke | 1430 MHz 1468 MHz |
| Minneklokke | 2100 MHz 1502 MHz |
| Strøm |
|---|
| TDP | 20 w 30 w |
| Anbefalt strømforsyning | 300 w 200 w |
| Skjermutgang |
|---|
| DisplayPort | 1 1.4a |
| HDMI | 1 2.0b |
| HDCP | 2.2 |
| Dimensjoner |
|---|
| Spor | 1.9 1 |
| Lengde | 150 mm |
| Høyde | 69 mm |
| Bredde | 38 mm |
| Weight | 304 g |
Array
(
[1609] => Array
(
[id] => 1609
[originID] => 42
[deviceID] => 601
[modelID] => 798
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 1317.00
[time] => 2026-03-26
)
[2735] => Array
(
[id] => 2735
[originID] => 42
[deviceID] => 601
[modelID] => 798
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 1317.00
[time] => 2026-03-27
)
[4910] => Array
(
[id] => 4910
[originID] => 42
[deviceID] => 601
[modelID] => 798
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 1317.00
[time] => 2026-03-28
)
[6076] => Array
(
[id] => 6076
[originID] => 42
[deviceID] => 601
[modelID] => 798
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 1317.00
[time] => 2026-03-29
)
[7190] => Array
(
[id] => 7190
[originID] => 42
[deviceID] => 601
[modelID] => 798
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 1317.00
[time] => 2026-03-30
)
[9157] => Array
(
[id] => 9157
[originID] => 42
[deviceID] => 601
[modelID] => 798
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 1317.00
[time] => 2026-03-31
)
[11284] => Array
(
[id] => 11284
[originID] => 42
[deviceID] => 601
[modelID] => 798
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 1291.00
[time] => 2026-04-01
)
[13422] => Array
(
[id] => 13422
[originID] => 42
[deviceID] => 601
[modelID] => 798
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 1291.00
[time] => 2026-04-02
)
[15547] => Array
(
[id] => 15547
[originID] => 42
[deviceID] => 601
[modelID] => 798
[partnerID] => 0
[text] =>
[price] => 1317.00
[time] => 2026-04-03
)
[26062] => Array
(
[id] => 26062
[originID] => 42
[deviceID] => 601
[modelID] => 798
[partnerID] => 0
[text] => Multicom
[price] => 1311.00
[time] => 2026-04-04
)
[26063] => Array
(
[price] => 1311.00
[text] => Multicom
[time] => 2026-04-05
)
)